Nr katalogowy: 355

Agnieszka ŁAKOMA (ur.1980)

Nr katalogowy: 355

Fleur 10, 2019

olej, płótno; 80 x 80 cm;
opis autorski na odwrocie: Fleur 10 / Agnieszka / Łakoma 2019.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł