Nr katalogowy: 354

JAROSŁAW KAWIORSKI (UR. 1955)

Nr katalogowy: 354

Trzy stojące postaci, 2002<br />

olej, płótno; 149,5 x 199,5 cm;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł