Nr katalogowy: 349

Łukasz ZBROJA (ur. 1985)

Nr katalogowy: 349

Akt, 2019

olej, kredka, płótno; 110 x 45 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZBROJA ŁUKASZ / "AKT" / kredka, olej, 2019 r.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł