Nr katalogowy: 348

Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 348

Muzyka organowa

olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: RYSZARD PASIKOWSKI / olej. roz: 61 x 50 cm oraz monogram wiązany: RP.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł