Nr katalogowy: 335

Benon LIBERSKI (1926-1983)

Nr katalogowy: 335

Nie patrzeć w niebo, 1972

olej, płyta pilśniowa; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: 72 / LB (inicjał wiązany);
estymacja: 13 000 - 15 000 zł