Nr katalogowy: 334

Zbigniew KUPCZYŃSKI (ur. 1928)

Nr katalogowy: 334

Dolina milczących kukiełek, 1958

olej, płótno, 103 x 133 cm;
sygn. p. g.: Kupczyński / 58, l. g.: DOLINA MILCZĄCYCH KUKIEŁEK
estymacja: 4 500 - 5 500 zł