Nr katalogowy: 329

Jan SZANCENBACH (Kraków 1928 - Kraków 1998)

Nr katalogowy: 329

Kawony i butelka, 1989

olej, płótno; 59 x 67 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach, na odwrocie opis autorski: JAN SZANCENBACH / KAWONY I
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 24 000 zł