Nr katalogowy: 325

Zbigniew SPRYCHA (ur. 1959)

Nr katalogowy: 325

Kompozycja, 1989

olej, masa plastyczna, płótno; 130 x 155 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. SPRYCHA '89;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł