Nr katalogowy: 324

Władysław PODRAZIK (ur. 1953)

Nr katalogowy: 324

Epifania, 1994

olej, płótno; 40 x 30 cm;
opis autorski na odwrocie: WŁADYSŁAW PODRAZIK / "EPIFANIA " 1994 / 40 X 30 CM / OLEJ, PŁÓTNO.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł