Nr katalogowy: 316

Grupa The Krasnals

Nr katalogowy: 316

Pianista - Pianist, Władysław Szpilman, Adrien Brody, z cyklu Jews, 2016

olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jews / "Władysław Szpilman / Adrien BRODY / The Pianist" / The Krasnals ' 2016;
estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł