Nr katalogowy: 302

Andrzej DŁUŻNIEWSKI (1939-2012)

Nr katalogowy: 302

Uraz, 2011

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: A. Dłużniewski "Uraz" 2011
estymacja: 17 000 - 22 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł