Nr katalogowy: 301

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 301

Wnętrze pracowni, 1973

olej, płótno, 101 x 71 cm;
opis autorski na odwrocie: JACEK / SIENICKI / MARZEC 1973 / "WNĘTRZE / PRACOWNI".
estymacja: 45 000 - 53 000 zł