Nr katalogowy: 127

Nr katalogowy: 127

Mlecznik

Srebro cechowane (niezidentyfikowane cechy fantazyjne, cecha wwozowa francuska), wys. 12,5 cm, szer. 11,5 cm, głęb. 10 cm; waga 268 g
Hanau, k. XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł