Nr katalogowy: 118

Karol Filip Malcz (czynny 1828-1864, firma do 1939)

Nr katalogowy: 118

Solniczka

Srebro próby 12 cechowane (12, Malcz ? w owalu słabo czytelny, polskie cechy stosowane po 1963 roku
Malcz, lata 40. XIX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł