Nr katalogowy: 506

Pavel HLAVA (1924-2003)

Nr katalogowy: 506

Wazon

szkło przezroczyste, barwione; wys. 26 cm;
sygnatura autorska na podstawie: Pavel Hlava; Czechy, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł