Nr katalogowy: 1403

Dorota PIETRASZKIEWICZ

Nr katalogowy: 1403

Isparta - Antalya, 2009

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i opisany na blejtramie
estymacja: 1 000 - 1 700 zł
Cena oferowana 800 zł