Nr katalogowy: 412

Adam MARCZUKIEWICZ (ur. 1958)

Nr katalogowy: 412

Pigmalion, 2014

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: MARCZUKIEWICZ 2014.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł