Nr katalogowy: 402

Michał MISIAK (ur. 1973)

Nr katalogowy: 402

S-45, 2009

olej, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie znak autorski oraz opis autorski: MICHAŁ MISIAK 2009 / "S -45" / OLEJ, 100 X 100 CM.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł