Nr katalogowy: 401

Jakub CZYSZCZOŃ (ur. 1983)

Nr katalogowy: 401

Podrabianie pieniędzy, 2012

technika własna, collage, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: CZYSZCZOŃ / 2012.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł