Nr katalogowy: 1308

Oldrich JELINEK (1930-2000)

Nr katalogowy: 1308

Dama, 1978

Litografia, papier; 59 x 65 cm ( wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: O. Jelinek 78 (ołówkiem) opisana l. d.: aut. ….
estymacja: 800 - 1 000 zł