Nr katalogowy: 1305

Janusz PETRYKOWSKI (1940-2004)

Nr katalogowy: 1305

Narodziny i śmierć kwiatu, 1973

olej, płótno; 34 x 30 cm;
na odwrocie nalepka z opisem: Janusz Petrykowski / "Narodziny i śmierć kwiatu "-olej / 30 x 34 cm 1973
estymacja: 1 500 - 2 500 zł