Nr katalogowy: 1303

Sława CYBULSKA, XX w. - ?

Nr katalogowy: 1303

Dialog - III obraz z cyklu Tryptyk

olej, płótno; 65,5 x 55,5 cm;
na odwrocie na blejtramie opis obrazu: OBRAZ Z CYKLU TRYPTYK „DIALOG” / SŁAWA CYBULSKA.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł