Nr katalogowy: 338

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 338

Domek przy drodze w Paestum, 1963

olej, płótno; 46 x 61 cm;
sygn. i dat. ś. d.: W.ZAKRZEWSKI 1963;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł