Nr katalogowy: 337

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 337

Ogródek przy Jesionowej, 1984

olej, płótno; 72 x 91 cm;
sygn. l. d.: W.ZAKRZEWSKI;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł