Nr katalogowy: 324

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

Nr katalogowy: 324

Najpierw musi pojawić się księżyc

olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d. i l. g.: Stasys.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł