Nr katalogowy: 320

Wanda PAKLIKOWSKA - WINNICKA (1911 - 2001)

Nr katalogowy: 320

Obraz czerwień-czerń, 1957

olej, tempera, technika własna, karton (wym.: 108 x 75 cm) naklejony na płótno o wym. 122 x 90 cm;
sygn. l.d.: W. Paklikowska - Winnicka na odwrocie nalepka
estymacja: 15 000 - 17 000 zł