Nr katalogowy: 313

Marek SAPETTO (1939-2019)

Nr katalogowy: 313

Robotnicy

olej, płótno; 116 x 145 cm;
sygn. na odwrocie: MAREK SAPETTO.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł