Nr katalogowy: 306

Jan TARASIN (1926-2009)

Nr katalogowy: 306

Kompozycja III, 1991

akwarela, papier; 31 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 91 (kredką);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł