Nr katalogowy: 1815

Nr katalogowy: 1815

Ikona - Matka Boża - Radość Wszystkich Strapionych („Wsiech skarbiaszczich radost”)

tempera na desce, płótno; 2 szpongi; 63 x 53,3 x 2 cm.
Rosja, k. XIX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł