Nr katalogowy: 1812

Nr katalogowy: 1812

Ikona - Ukrzyżowanie

deska złocona, ze śladem po 2 listwach z tyłu; mosiądz, emalia; 43 x 33,5 cm;
Rosja, XX w.; ikony mosiężne XIX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł