Nr katalogowy: 1809

Nr katalogowy: 1809

Miniaturowy dzbanek

złoto, emalia barwna (cechy nieczytelne); wys. 1,9 cm; waga 2,49 g.
Rosja?, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł