Nr katalogowy: 829

Nr katalogowy: 829

Żyrandol kulisty

szkło przeźroczyste, dmuchane, bezbarwne, częściowo złocone, metal niklowany;
wys. całk. ca 105 cm; Włochy, Murano, 2. tercja XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł