Nr katalogowy: 825

Firma BAILLY & FILS; Firma VINCENTI & Cie

Nr katalogowy: 825

Zegar kominkowy z grupą figuralną

brąz patynowany i złocony, marmur szaro-zielono-czarny, żyłkowany, gips;
Francja, Reims, Morbier, Paryż - Rue D’Anjou, 2 poł. XIX w.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł