Nr katalogowy: 823

Nr katalogowy: 823

Para amfor empirowych

marmur zielono-szary, brąz cyzelowany, złocony; wys. 67,5 cm, szer. ca 32 cm.
Europa Zachodnia lub Rosja, XIX/XX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł