Nr katalogowy: 818

Nr katalogowy: 818

Ikony - Tryptyk „Deesis” - na 3 osobnych deskach

tempera na desce, płótno, szpongi na sztorcach; wymiary ca 40,5 x 35 x 3,5 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 16 000 - 19 000 zł