Nr katalogowy: 1069

MALARZ NIEOKREŚLONY, ZACHODNIOEUROPEJSKI, XVIII w.

Nr katalogowy: 1069

Bydło u wodopoju

olej, płótno; 48,5 x 36 cm.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł