Nr katalogowy: 1068

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 1068

Wiejski włóczęga

olej, tektura; 33 x 24 cm;
sygn. p. d.: F. KOSTRZEWSKI.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł