Nr katalogowy: 1063

Michał STAŃKO (1901-1969)

Nr katalogowy: 1063

Pejzaż górski

olej, tektura; 14 x 18 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł