Nr katalogowy: 1062

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1062

Scena batalistyczna

olej, deska, 22 x 34 cm;
Obraz w typie dzieł Philipsa Wouwermana (1619-1668).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł