Nr katalogowy: 1061

Edward WIECZOREK (1901-1988)

Nr katalogowy: 1061

Pejzaż rzeką

olej, tektura; 18,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ed Wieczorek.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł