Nr katalogowy: 1054

Kazimierz BIEŃKOWSKI (1838-1918)

Nr katalogowy: 1054

Gęsiarka, 1895

olej, płótno dublowane na wosk; 25,5 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kazimierz Bieńkowski / 1895.
estymacja: 2 900 - 3 600 zł