Nr katalogowy: 1050

Stanisław KLIMOWSKI (1891-1982)

Nr katalogowy: 1050

Dziewczyna niosąca wodę - Hanka

olej, tektura; 47 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SKlimowski.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł