Nr katalogowy: 1037

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 1037

Nad rzeką, ok. 1880

akwarela, papier; 29 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: J. Malczewski
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 9 500 zł