Nr katalogowy: 1036

Johann Paul Adolf KIESSLING [KIESLING]

Nr katalogowy: 1036

Portret Maxa Flecka, 1907

olej, płótno; 129 x 89 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: Max Fleck / nach. Paul Kiessling / 1907.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł