Nr katalogowy: 1035

Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 1035

Kurza stopka zimą, 1916

akwarela, gwasz, papier; 65 x 27,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Fabijański Kraków 1916.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł