Nr katalogowy: 1033

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1033

Widok na jezioro w Hinterstoder

olej, tektura; 47 x 40 cm;
sygn. l. d.: H... (nieczytelnie, ryte w warstwie malarskiej).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł