Nr katalogowy: 1032

Michał STAŃKO (1901-1969)

Nr katalogowy: 1032

Hala Kasprowa w krokusach

olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: M.Stańko.
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł