Nr katalogowy: 65

Jacob Salomonsz Van RUYSDAEL (około 1629-1681) - naśladowca

Nr katalogowy: 65

Pejzaż

olej, płótno; 71 x 91 cm.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł