Nr katalogowy: 63

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 63

Jezus umywający nogi podczas wieczerzy paschalnej

olej, płótno dublowane; 45 x 60 cm.
estymacja: 8 500 - 9 500 zł