Nr katalogowy: 57

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 57

Bukiet kwiatów w niebieskim wazonie, ok. 1929

olej, płótno; 60 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz.
estymacja: 90 000 - 100 000 zł